Off Canvas

Login Form

 

Członkiem Stowarzyszenia Klimatologów Polskich może zostać pełnoletni obywatel Polski zainteresowany meteorologią i klimatologią. Osobom szczególnie zasłużonym dla działalności Stowarzyszenia może być nadana godność członka honorowego Stowarzyszenia. Godność tą nadaje Walne Zgromadzenie SKP na wniosek Zarządu Głównego.


Deklaracja członkowska

Jeśli chcesz zostać członkiem SKP wypełnij deklarację i prześlij ją na adres Zarządu.
Deklarację członkowską można pobrać w formacie Word -
pobierz.


Składka

Składka członkowska wynosi 70 PLN na rok,
dla studentów, doktorantów, pracowników emerytowanych i osób nie pracujących 37,5 PLN.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z § 17. Statutu SKP:
1. Członkostwo w Stowarzyszeniu ustaje w przypadku:
4) Skreślenia uchwałą Zarządu z powodu zalegania z opłatą składki rocznej dłużej niż jeden rok lub niewywiązywania się członka wspierającego z zadeklarowanej pomocy.

Kontakt do Skarbnika SKP:
Tomasz Rozbicki
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Członkowie zwyczajni
Z związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. przepisów wynikających z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych… informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Klimatologów Polskich z siedzibą w Warszawie. Więcej informacji w linku Polityka prywatności SKP.


Członkowie honorowi